bestuur

De bestuursleden van de Koninklijke Harmonie Sint-Hubertus Elewijt

Merckx Peter
Voorzitter & V.U. Harmonieuws
Merckx Peter
Tervuursesteenweg 684
1982 Elewijt

Telefoon +32 (0)15 348 738
GSM +32 (0)486 428 349
Email voorzitter@khshelewijt.be
Email
harmonieuws@khshelewijt.be
Michiels Klem
Ondervoorzitter
Michiels Klem
Molenveld 15
1982 Elewijt

Telefoon +32 (0)15 611 303
GSM +32 (0)479 371 166
Email ondervoorzitter@khshelewijt.be
Michiels Goele
Co-secretaris
Michiels Goele
Boektsestraat 99
1920 Perk

Telefoon +32 (0)16 657 597
GSM +32 (0)479 664 844
Email secretaris@khshelewijt.be
Patry Roos
Penningmeester
Patry Rosette
Wippendries 22
1982 Elewijt

Telefoon +32 (0)15 610 664
GSM +32 (0)498 365 014
Email penning@khshelewijt.be
Van Renterghem Véro
Commissaris
Van Renterghem Vero
Molenveld 19
1982 Elewijt

Telefoon +32 (0)15 612 632
GSM +32 (0)484 725 759
Email commissaris@khshelewijt.be
Heymans Annelies
Pers & Jeugdverantwoordelijke
Heymans Annelies
Villastraat 5, bus 01.02
1830 Machelen


GSM +32 (0)477 761 125
Email pers@khshelewijt.be
Email
jeugdbeheer@khshelewijt.be
Van Win Celine
Commissaris
Van Win Celine
Boektestraat 75
1820 Perk

Telefoon +32 (0)15 611 116
GSM +32 (0)497 674 412
Email commissaris@khshelewijt.be
Merckx Dirk
Co-feestleider
Merckx Dirk
Tuilstraat 18
1982 Elewijt


GSM +32 (0)486 633 067
Email feestleider@khshelewijt.be
Van Cappellen Hugo
Co-feestleider
Van Cappellen Hugo
Molenveld 86
1982 Elewijt

Telefoon +32 (0)15 616 098

Email feestleider@khshelewijt.be
Mostes Jo” border=
FFKB verantwoordelijke
Mostes Jo
Tuilstraat 31
1982 Elewijt


GSM +32 (0)499 965 282
Email ffkb@khshelewijt.be
Gerrit Calluy
Dirigent
Calluy Gerrit *
Weverstraat 95
1982 Weerde

Telefoon +32 (0)15 610 400
GSM +32 (0)479 850 254
Email dirigent@khshelewijt.be
Bautmans Frans
Bibliothecaris
Walgraef Ann *
Broekstraat 1
1982 Elewijt


GSM +32 (0)498 735 984
Email bibliotheek@khshelewijt.be
Vanroy Simon
Ere-Voorzitter
Vanroy Simon *
Steendreef 20
1982 Elewijt

Telefoon +32 (0)15 610 042

Email erevoorzitter.simon@khshelewijt.be
Bautmans Karel” border=
Eresecretaris
Bautmans Karel *
Dynastiestraat 23
1982 Elewijt

Telefoon +32 (0)15 613 452
GSM +32 (0)472 456 844
Email eresecretaris@khshelewijt.be
Bautmans Frans
Ere-Voorzitter
Bautmans Frans *
Vinnestraat 56
1982 Elewijt


GSM +32 (0)495 80 76 50
Email erevoorzitter.frans@khshelewijt.be

* = niet stemgerechtigd

Rekeningnummer Fonds Frans en Karel Bautmans
BE74 0013 4669 0507/BIC GEBABEBB
Rekeningnummer Koninklijke Harmonie Sint-Hubertus Elewijt
BE55 0013 4459 9044/BIC GEBABEBB